درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه امنیت به عنوان یکی از مهمترین موارد برای هر واحد مسکونی به حساب آورده می شود . موارد مختلفی می تواند در ایجاد امنیت یک منزل یا یک واحد اداری تاثیر گذار باشد . درب ضد سرقت ، پنجره دوجداره ، دزدگیر ساختمان ، دوربین های مداربسته تنها بخشی از مواردی می باشد که در زمینه ایجاد امنیت برای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگرد لازم است بدانید امنیت همیشه به صورت صد درصد ایجاد نمی شود و موارد مختلفی می تواند ا وجود ایجاد امنیت به امنیت واحد مسکونی و ادارای شما لطمه وارد نماید مثلا یکی از موارد به روز نبود است چرا که امنیت در هر زمان ممکن است ایجاد شود اما روش های جدید دزدی نیز به روز شود و این نیاز است شما تجهیزات خود را برای به روز بودن و ایجاد امنیت بالا به روز کنید

 

درب ضد سرقت

یکی از مهمترین موارد برای ایجاد امنیت در ساختمان درب های ورودی می باشد شما می توانید درب ورودی را به صورت فلزی و یا چوبی سفارش دهید آنچه مهم است و می تواند امنیت را بیشتر کند نوع تجهیزاتی می باشد که در ساخت درب ضد سرقت به کار رفته است . بر خلاف تصور برخی از افراد درب های چوبی ضد سرقت دارای امنیت بالایی می باشد چرا که این درب ها علاوه بر اینکه دارای یراق بسیار مناسبی می باشد در داخل آنها فوم هایی از جنس پلی ارتان وجود دارد که حتی دریل نیز قادر به سوراخ کردن آن نمی باشد البته این را به خاطر داشته باشی که در برخی از درب ها این گونه می باشد پس هنگام خرید این نکته را در خاطر داشته باشد درب خود را از یک فروشگاه مطمئن خریداری نمایید.

قیمت درب ضد سرقت

مانند سایر تجهیزات ساختمانی قیمت درب ضد سرقت نیز متفاوت می باشد و موارد مختلفی نیز در آن تاثیر گذارمی باشد . از مهمترین مواردی که می تواند درب قیمت درب ضد سرقت تاثیر گذار باشد می توان به کشور تولید کنند ، روکش و همچنین یراق مورد استفاده اشاره کرد .

شما بسته به میزان بودجه خود می توانید درب ضد سرقت خود را خریداری و نصب نمایید برای این کار می توانید از یک فرد خبره که در این زمینه دارای تجربه کافی می باشد بهره بگیرد

درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت ارزان دربی است که متاسفانه توسط برخی از افراد و فروشگاه ها ساخته و نصب می شود دقت داشته باشید این درب ها هیچ گونه فرقی با درب های عادی ندارد پس بدون دلیل پول خود را به اینگونه از دفاتر و شرکت ها ندهید . یک درب ضد سرقت باید دارای استاندارد هایی باشد که یک درب عادی ندارد مثلا وزن مناسب ، یراق مناسب و ساختار داخلی مناسب

درب ضد سرقت ایرانی

این درب توسط کارشناسان ایرانی ساخته شده است درب های ایرانی معمولا نسبت به درب های خارجی دارای قیمت مناسبتری می باشند چرا که این درب ها هزینه واردات و جابجایی ندارند و درب ضد سرقت ایرانی معمولا به صورت روکش مصنوعی و یا به صورت روکش تمام چوب ساخته می شود که نمونه های چوب طبیعی دارای قیمت بالاتری می باشد.

درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترک دارای بهترین برند در بازار درب می باشد البته این درب ها امروزه به دلیل بالا رفتن ارز دیگر مانند سابق دارای مورد استفاده زیادی نمی باشند . درب ضد سرقت ترک دارای قیمت بالایی می باشند چرا که نه تنها دارای ساختار مناسب و یراق مناسبی بود ، هزینه واردات نیز روی این درب ها اضافه می شود . درب ضد سرقت ایرانی امروزه به قدری پیشرفت داشته است که می تواند با درب ضد سرقت ترک رقابت کند .

درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی روزگاری به عنوان درب ضد سرقت ارزان خود را معرفی میکرد اما امروزه این درب با افزایش ارز قیمتش بالا رفته است درب ضد سرقت چینی از جنس فلز می باشد و جزء درب های چوبی ضد سرقت به حساب اورده نمی شود.

 

الماس شیشه فردوس

تولید کننده درب و پنجره در شهرستان فردوس

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *