مشاوره نصب درب و پنجره
مشاوره

مجموعه الماس شیشه با توجه به تجربه چندین ساله خود و با اتکا به بخش تحقیق و توسعه با توجه به اقلیم شرایط هر منطقه از کشور عزیزمان ایران و با توجه به حجم پروژه و ارتفاع و مقدار بادگیر بودن و … نسبت به طراحی و ارائه بهترین پیشنهادات به شما کارفرمایان و مردم عزیز اقدام مینماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره (درخواست پیش فاکتور) با ما در تماس باشید.

اندازه گیری

تمامی مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره upvc بوسیله ابزارهای دقیق و دستگاه‌ها و ماشین آلات مدرن انجام می شود، بنابراین ضروری است اطلاعات ورودی به آنها باید کاملاً دقیق و بدون خطا باشد. از این رو مرحله اندازه گیری توسط پرسنل آموزش دیده در نهایت دقت انجام می‌شود. دقت هر چه بیشتر در اندازه گیری منجر به تولید محصولی با کیفیت و همچنین بدون خطا در نصب می‌شود که مشکلات حین نصب را به حداقل می‌رساند.

اندازه گیری پنجره
طراحی و تولید

طراحی از جمله مهمترین و حساس ترین مراحل در فرایند تولید درب و پنجره دوجداره است.
طراحی شامل ثبت و دسته بندی اطلاعات نرم افزاری و رعایت اصول مهندسی در جهت نهایی کردن ابعاد ساخت و همچنین محاسبه قیمت تمام شده است. مدیریت کاهش ضایعات و بهینه کردن محصول از دیگر آیتم‌های ضروری طراحی به‌شمار می‌رود که باعث کاهش قیمت تمام شده محصول می‌شود. در بخش طراحی از نرم افزارهای تخصصی طراحی و بهینه سازی درب و پنجره یو پی وی سی استفاده میگردد.
تولید نیز با دستگاه‌های پیشرفته و دقیق انجام می‌شود.

نصب شیشه، درب و پنجره

 نصب شیشه و درب و پنجره از آنجا که در محصولات ساختمانی نحوه نصب و اجرا از اهمیت خاصی برخوردار است گروه تولیدی الماس شیشه با شناخت نقاط بحرانی دارای اهمیت در نصب و اجرای محصولات خود از پرسنل مجرب بهره گرفته که حداکثر کیفیت را در نصب خواهد داشت تیم متخصص نصب شرکت الماس شیشه در زمان مقرر به بهترین شکل ممکن نسبت به نصب و تحویل سفارشات اقدام کرده و پس از نصب ضمانتنامه کیفیت کار را خدمت کارفرما تحویل خواهند داد.

نصب شیشه و درب و پنجره
خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش

یکی از افتخارات شرکت الماس شیشه رضایت بالای مشتریان این مجموعه از زمان تولید تا نصب و همینطور ارائه خدمات پس از فروش است که در زمان ضمانت بصورت رایگان و پس از آن فقط هزینه قطعات مصرفی از مشتری اخذ می‌شود.
لازم به توضیح است که این مجموعه خود را در قبال مشتریان از روز عقد قرارداد متعهد دانسته و همیشه نسبت به جلب رضایت این عزیزان اقدام نموده است.