مشاوره نصب درب و پنجره
مشاوره

مجموعه الماس شیشه با توجه به تجربه چندین ساله خود و با اتکا به بخش تحقیق و توسعه با توجه به اقلیم شرایط هر منطقه از کشور عزیزمان ایران و با توجه به حجم پروژه و ارتفاع و مقدار بادگیر بودن و … نسبت به طراحی و ارائه بهترین پیشنهادات به شما کارفرمایان و مردم عزیز اقدام مینماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره (درخواست پیش فاکتور) با ما در تماس باشید.

اندازه گیری

تمامی مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره upvc بوسیله ی ابزارهای دقیق و دستگاهها و ماشین آلات مدرن انجام می شود، بنابراین ضروری است اطلاعات ورودی به آن ها باید کاملاً دقیق و بدون خطا باشد. از این رو مرحله اندازه گیری توسط پرسنل آموزش دیده در نهایت دقت انجام می شود . دقت هر چه بیشتر در اندازه گیری منجر به تولید محصولی با کیفیت و همچنین بدون خطا در نصب می شود.و باعث افزایش کارایی محصولات تولید شده میگردد.

اندازه گیری پنجره
نصب شیشه و درب و پنجره
طراحی

نصب شیشه و درب و پنجره از آنجا که در محصولات ساختمانی نحوه نصب و اجرا از اهمیت خاصی برخوردار است. گروه تولیدی الماس شیشه با شناخت نقاط بحرانی دارای اهمیت در نصب و اجرای محصولات خود از پرسنل مجرب بهره گرفته که حداکثر کیفیت را در نصب خواهد داشت.
تیم متخصص نصب شرکت الماس شیشه در زمان مقرر به بهترین شکل ممکن نسبت به نصب و تحویل سفارشات اقدام کرده و پس از نصب ضمانتنامه کیفیت کار را خدمت کارفرما تحویل خواهند داد. طراحی طراحی از جمله مهمترین و حساس ترین مراحل، در فرایند تولید درب و پنجره دوجداره است.
طراحی، شامل ثبت و دسته بندی اطلاعات نرم افزاری و رعایت اصول مهندسی در جهت نهایی کردن ابعاد ساخت وهمچنین محاسبه قیمت تمام شده است و همچنین مدیریت کاهش ضایعات و بهینه کردن محصول که باعث کاهش قیمت تمام شده می شود. در بخش طراحی از نرم افزارهای تخصصی طراحی و بهینه سازی درب و پنجره یو پی وی سی استفاده میگردد.

نصب شیشه، درب و پنجره

 نصب شیشه و درب و پنجره از آنجا که در محصولات ساختمانی نحوه نصب و اجرا از اهمیت خاصی برخوردار است گروه تولیدی الماس شیشه با شناخت نقاط بحرانی دارای اهمیت در نصب و اجرای محصولات خود از پرسنل مجرب بهره گرفته که حداکثر کیفیت را در نصب خواهد داشت تیم متخصص نصب شرکت الماس شیشه در زمان مقرر به بهترین شکل ممکن نسبت به نصب و تحویل سفارشات اقدام کرده و پس از نصب ضمانتنامه کیفیت کار را خدمت کارفرما تحویل خواهند داد.

نصب شیشه و درب و پنجره
خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش

یکی از افتخارات شرکت الماس شیشهپ رضایت کامل مشتریان این مجموعه از زمان تولید تا نصب و همینطور ارائه خدمات پس از فروش میباشد که در زمان ضمانت بصورت رایگان و پس از آن فقط هزینه قطعات مصرفی از مشتری اخذ میشود.
لازم به توضیح است که این مجموعه خود را در قبال مشتریان از روز عقد قرارداد متعهد دانسته و همیشه نسبت به جلب رضایت این عزیزان اقدام نموده است.